Navštivte naše krásné Beskydy.

Provozní doba: Po - Ne: 10 - 22h
+420 602 203 047
ubytovani@masarykovachata.cz

Sjezdové lyžování

Nejbližší ski areály v okolí Masarykovy chaty

Do 20 km

Ski Klema

Pár metrů od chaty se nachází SKI KLEMA. Sjezdvky o délce 350m, 250m, 50m pro klidnou a relaxační jízdu na lyžích i snowboardu. 


WWW areálu
Mapa

Ski areál Bílá

Nejznámější ski areál v Beskydech je nepochybně SKI Bílá. Tento areál se nachází 13 km (autem) od Masarykovy chaty. V zimní sezóně jezdí skibus od Bumbálky (1,5 km od chaty), který Vás zaveze přímo ke ski areálu Bílá. 

Nejdelší sjezdovky zd jsou 1100 m a 1050 m dlouhé a jsou vhodné pro ostřílené sjezdaře i pro začátečníky. Dále zde naleznete i školu jízdy na lyžích i na snowboardu. 

WWW areálu
Mapa

Ski areál Mezivodí

Ski areál Mezivodí oblíbený mezi všemi začínajícími lyžaři a snowboardisty. Tento ski areál se nachází 9 km (autem) od Masarykovy chaty. V zimní sezóně jezdí skibus od Bumbálky (1,5 km od chaty), který Vás zaveze přímo ke ski areálu Mezivodí.

Nejdelší sjezdovky zde jsou 550 m a 450 m dlouhé a jsou vynikající pro výuku začátečníků na svahu. Ve ski areálu je vynikající lyžařská a snowboardová škola.

WWW areálu
Mapa

Ski areál Makov

Nejbližší ski areál na slovenské straně hranice je Ski areál Makov a je vzdálený 13 km (autem) od Masarykovy chaty. Široké upravené sjezdovky. 

Nejdelší sjezdovky jsou 1550 m a 1500 m dlouhé a vhodné pro rodiny s dětmi.

WWW areálu
Mapa
Do 50 km

Ski areál Pustevny

Ski areál Pustevny se nachází v sedle Moravskoslezských Beskyd, 24 km (autem) od Masarykovy chaty.V zimní sezóně se dá na Pustevny dojet autobusem ze zastávky Bílá Bumbálka (1,5 km od chaty). 

Nejdelší sjezdovky jsou dlouhé 1090 m a 590 m a jsou vhodné pro ostřílené lyžaře i pro začátečníky. V zimní sezóně je na Pustevnách krásně a doporučujeme procházku k soše boha Radegasta a ke Kapli sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti.

WWW areálu
Mapa

Aktivity u nás

Cyklotrasy

Turistika

Sauna

Když prší

Další aktivity

Rezervace on-line

Vyberte si volný termín, rezervujte a přijeďte.

Napište nám

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nám napsat.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Webkamera

Podívejte se jak je u nás.

Lokalita Masarykovy chaty

Chata se nachází v Beskydech, na pomezí České a Slovenské republiky, přibližně 1,5 km daleko od rozcestí na Bumbálce.

Mapa