MENU

Chata je 900 metrů nad mořem a může se stát, že aktuální počasí nepřeje výletům a ostatním venkovním aktivitám. Nebo v zimě je venku tak nevlídno, že je lépe nechat lyže v lyžárně.

Možnost strávit pěkné chvíle za škaredého počasí?

U nás ano!

Můžete využít dětského koutku pro Vaše nejmenší vybaveného odpovídajícími hračkami s nádherným výhledem a při nenápadném hlídaní si v klidu číst Vaši oblíbenou knihu, nebo knihu zapůjčenou z naší knihovny. Knihovna je v Hodovně v přízemí a je vybavena různými tituly věnovanými našimi donátory.

Dále v Hodovně najdete stůl na stolní tenis s deseti pálkami a míčky. Můžete hrát ping pong ve dvou, ve čtyřech, nebo celá parta oblíbený kolotoč. Také si můžete zahrát elektronické šipky.

Také se dá jen tak posadit kolem stolu a hrát některou ze stolních her ať už to bude tradiční Člověče nezlob se!, nebo jiné zábavné hry. Dále si také můžete zahrát karty, máme pro Vás připraveny několik druhů hracích karet. 

Pro pohodově strávený čas doporučujeme se dívat na některý z filmů pro děti i dospělé z naší nabídky, nebo jen tak na Vámi vybraný pořad v televizi

Pokud se rozhodnete udělat něco pro Vaše zdraví, můžete využít saunu, klasickou, nebo infra.