MENU

Ski areály v okolí

Ski Klema

Pár metrů od chaty se nachází SKI KLEMA. Sjezdvky o délce 350m, 250m, 50m pro klidnou a relaxační jízdu na lyžích i snowboardu. 

Mapa

Ski areál Bílá

Nejznámější ski areál v Beskydech je nepochybně SKI Bílá. Tento areál se nachází 13 km (autem) od Masarykovy chaty. V zimní sezóně jezdí skibus od Bumbálky (1,5 km od chaty), který Vás zaveze přímo ke ski areálu Bílá. 

Nejdelší sjezdovky zd jsou 1100 m a 1050 m dlouhé a jsou vhodné pro ostřílené sjezdaře i pro začátečníky. Dále zde naleznete i školu jízdy na lyžích i na snowboardu. 

Mapa

 

Ski areál Mezivodí

Ski areál Mezivodí oblíbený mezi všemi začínajícími lyžaři a snowboardisty. Tento ski areál se nachází 9 km (autem) od Masarykovy chaty. V zimní sezóně jezdí skibus od Bumbálky (1,5 km od chaty), který Vás zaveze přímo ke ski areálu Mezivodí.

Nejdelší sjezdovky zde jsou 550 m a 450 m dlouhé a jsou vynikající pro výuku začátečníků na svahu. Ve ski areálu je vynikající lyžařská a snowboardová škola.

Mapa

 

Ski areál Makov

Nejbližší ski areál na slovenské straně hranice je Ski areál Makov a je vzdálený 13 km (autem) od Masarykovy chaty. Široké upravené sjezdovky. 

Nejdelší sjezdovky jsou 1550 m a 1500 m dlouhé a vhodné pro rodiny s dětmi.

Mapa