Navštivte naše krásné Beskydy.

Provozní doba: Po - Ne: 10 - 22h
+420 602 203 047
ubytovani@masarykovachata.cz

Když prší

Chata je 900 metrů nad mořem a může se stát, že aktuální počasí nepřeje výletům a ostatním venkovním aktivitám. Nebo v zimě je venku tak nevlídno, že je lépe nechat lyže v lyžárně.

Možnost strávit pěkné chvíle za škaredého počasí? U nás ano!

Můžete využít dětského koutku pro Vaše nejmenší vybaveného odpovídajícími hračkami s nádherným výhledem a při nenápadném hlídaní si v klidu číst Vaši oblíbenou knihu, nebo knihu zapůjčenou z naší knihovny. Knihovna je v Hodovně v přízemí a je vybavena různými tituly věnovanými našimi donátory, více s sekci knihovna.

Dále v Hodovně najdete nejen plně vybavený výčep, ale i stůl na stolní tenis s deseti pálkami a míčky. Můžete hrát ping pong ve dvou, ve čtyřech, nebo celá parta oblíbený kolotoč. Při hře si můžete vybírat knihu v knihovně vedle stolu pro klidnější část dne. Také si můžete zahrát elektronické šipky, rádi Vám připravíme turnaj a zorganizujeme soutěžní den pro celou skupinu.

Také se dá jen tak posadit kolem stolu a hrát některou z stolních her ať už to bude tradiční Člověče nezlob se!, nebo jiné deskové hry, které potrápí Vaše mozkové závity jako je například Česko, Evropa. U stolu si také můžete zahrát karty, máme pro Vás připraveny několik druhů hracích karet. 

Pro pohodově strávený čas doporučujeme se dívat na některý z filmů pro děti i dospělé z naší nabídky, nebo jen tak na Vámi vybraný pořad v televizi. 

Pokud se rozhodnete udělat něco pro Vaše zdraví, můžete využít naše naši rodinnou saunu (proklik na část s popisem sauny), klasickou, nebo infra. Pro celodenní činnost doporučujeme vyzkoušet si uvařit vlastní pivo.

Knihovna

V naší knihovně si můžete zapůjčit knihy všech žánrů, od těch pro nejmenší až po různé encyklopedie. Knihovnu jsme pro Vás připravili za účelem Vašeho pobavení a povzbuzení v pochmurném počasí, ale i pro vychutnání si slunečného dne na terase s knihou a sklenicí lahodného zlatavého moku.
Děkujeme našim dárcům.

Stolní tenis

V hezkém počasí si můžete procvičit svou mušku a reakce při stolním tenise. K zapůjčení je k dispozici 10 pálek, můžete si tedy zahrát i všemi generacemi oblíbený "kolotoč". Pro ubytované je stolní tenis k dispozici zdarma.

Šipky

Ani u nás nemůže chybět oblíbená hospodská hra Šipky. Pro všechny naše hosty je zapůjčení zdarma.

Stolní a deskové hry, karty

Našim hostům zapůjčíme deskové, stolní i karetní hry. Můžete si vybrat z mnoha zábavných her jako jsou například: Český film, Poker, Člověče nezlob se, Česko otázky a odpovědi... a mnoho dalších.

Aktivity u nás

Cyklotrasy

Turistika

Sauna

Když prší

Další aktivity

Rezervace on-line

Vyberte si volný termín, rezervujte a přijeďte.

Napište nám

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nám napsat.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Webkamera

Podívejte se jak je u nás.

Lokalita Masarykovy chaty

Chata se nachází v Beskydech, na pomezí České a Slovenské republiky, přibližně 1,5 km daleko od rozcestí na Bumbálce.

Mapa