Visit ours beautiful Beskydy.

Opening hours: Mon - Sun: 10 - 22h
+420 602 203 047
ubytovani@masarykovachata.cz

Downhill skiing

The nearest ski resorts in the area Masaryk cottage

Do 20 km

Ski Klema

Pár metrů od chaty se nachází SKI KLEMA. Sjezdvky o délce 350m, 250m, 50m pro klidnou a relaxační jízdu na lyžích i snowboardu. 


WWW
Map

Ski areál Bílá

Nejznámější ski areál v Beskydech je nepochybně SKI Bílá. Tento areál se nachází 13 km (autem) od Masarykovy chaty. V zimní sezóně jezdí skibus od Bumbálky (1,5 km od chaty), který Vás zaveze přímo ke ski areálu Bílá. 

Nejdelší sjezdovky zd jsou 1100 m a 1050 m dlouhé a jsou vhodné pro ostřílené sjezdaře i pro začátečníky. Dále zde naleznete i školu jízdy na lyžích i na snowboardu. 

WWW
Map

Ski areál Mezivodí

Ski areál Mezivodí oblíbený mezi všemi začínajícími lyžaři a snowboardisty. Tento ski areál se nachází 9 km (autem) od Masarykovy chaty. V zimní sezóně jezdí skibus od Bumbálky (1,5 km od chaty), který Vás zaveze přímo ke ski areálu Mezivodí.

Nejdelší sjezdovky zde jsou 550 m a 450 m dlouhé a jsou vynikající pro výuku začátečníků na svahu. Ve ski areálu je vynikající lyžařská a snowboardová škola.

WWW
Map

Ski areál Makov

Nejbližší ski areál na slovenské straně hranice je Ski areál Makov a je vzdálený 13 km (autem) od Masarykovy chaty. Široké upravené sjezdovky. 

Nejdelší sjezdovky jsou 1550 m a 1500 m dlouhé a vhodné pro rodiny s dětmi.

WWW
Map
Do 50 km

Ski areál Pustevny

Ski areál Pustevny se nachází v sedle Moravskoslezských Beskyd, 24 km (autem) od Masarykovy chaty.V zimní sezóně se dá na Pustevny dojet autobusem ze zastávky Bílá Bumbálka (1,5 km od chaty). 

Nejdelší sjezdovky jsou dlouhé 1090 m a 590 m a jsou vhodné pro ostřílené lyžaře i pro začátečníky. V zimní sezóně je na Pustevnách krásně a doporučujeme procházku k soše boha Radegasta a ke Kapli sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti.

WWW
Map

Activities with us

Bicycle routes

Tourism

Sauna

When raining

More Activities

Reservation on-line

Choose a loose term, and come to find.

Napište nám

Do you have any question? Do not hesitate to contact us.

By submitting, you agree to the privacy policy.

Webcam

Look at what is in our forecast

Location Masaryk cottage

Our cottage are located in Beskydy, on the border between Czech and Slovak Republic, approximately 1.5 km away from the intersection to Bumbálce.

Map